זיהוי חסוי

 

זיהוי חסוי – מי מאתנו לא קיבל לפחות פעם אחת בחייו שיחה ממספר חסוי שיקום.

אין. פשוט אין אדם כזה. החל מחברות ביטוח שמנסות למכור לנו כל דבר, חברות סקרים, חברות שיווק טלפוניות ולעתים קרובות אנשים מתוסכלים אשר מנסים להתנכל לנו. 

כל אלה, ועוד רבים אחרים, מבצעים שיחות ממספרים חסויים אלינו בשעות לא שעות וחושבים כי הם יכולים להתחבא מאחוריהם.

כיום, הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לנו כאנשים פרטיים לבצע זיהוי מספר חסוי ובכך לחשוף את המספר האמיתי של המתקשר.

זיהוי חסוי – איך זה עובד?

 

זיהוי חסוי מתאפשר הודות למערכות ממוחשבות מתקדמות ביותר. המערכת בנויה על שרתי אסטריסק בנוסף למערכות נוספות אשר כאן לא המקום לפרטן. שרת זה מבצע פענוח של השיחה החסויה ומבצע זיהוי חסוי. מערכת זיהוי חסוי למעשה מקבלת את השיחה מהלקוח, על ידי הפניית שיחה בתפוס, ומבצעת גילוי מספר חסוי. 

ניתן לתאר את הפעולה בכמה צעדים פשוטים:

הלקוח מתחבר לשירות באתר >>> הלקוח מקבל הוראות חיבור בדואר האלקטרוני >>> הלקוח מבצע חיוג של הקוד אותו הוא מקבל >>> השירות מתחיל לעבוד.

ברגע שהלקוח מקבל שיחה ממספר חסוי, כמובן רק לאחר שהפעיל את השירות בטלפון הנייד שלו, הוא פשוט לא עונה לשיחה. לא רק שאינו עונה לשיחה אלא הוא מבצע ניתוק בפנים למתקשר, דוחה את השיחה, לוחץ על המקש האדום שעל צג מכשיר הטלפון שלו.

ישנן שלוש תכניות חודשיות:

BASIC – תכנית זו הנה התכנית הבסיסית של השירות. תכנית BASIC מאפשרת לזהות את המספר החסוי ולקבל את המספר למייל. כמובן אין כל הגבלה על כמות השיחות בחודש.

PREMIUM – תכנית פרימיום הנה תכנית מתקדמת אשר מאפשרת למצטרף אליה לקבל את המספר החסוי למייל, בהודעת טקסט או גם וגם.

ULTIMATE – תכנית הדגל של אתר ICaughtU. חבילה זו  תאפשר לך ליהנות מהכח האמיתי של השירות. תוכל לקבל את המספרים החסוי למייל, בהודעת טקסט או כשיחה חיה חזרה למכשיר הטלפון שלך. השיחה אף תוקלט ותשמר בחשבונך האישי באתר. אנו מתכוונים להוסיף בעתיד הקרוב מאוד תכונות נוספות כגון רשימה שחורה, מספר שתוסיף לרשימה השחורה ישמע "מספר זה איננו מחובר" ויפסיק להתקשר אליך ואף רשימה שמית, כאשר המספר יתקבל תוכל לראות את שם המתקשר ואף את כתובתו, גם אם הוא אינו נמצא ברשימת אנשי הקשר שלך.

Leave a Reply: